MEBYS Trutnov s.r.o. se opět zapojí do akce "Plaveme prsa"

Aliance žen s rakovinou prsu se v roce 2017 již posedmé připojuje k aktivitám spojeným se Dnem pro zdravá prsa, celostátní akcí pro své pacientské organizace i pro veřejnost se symbolickým názvem "Plaveme prsa". MEBYS Trutnov s.r.o. jako provozovatel sportovních zařízení nechce zůstat opodál a přidává se alespoň symbolicky k dané akci.

       V sobotu 14.října 2017 se mohou všichni, kteří navštíví krytý bazén v Trutnově  zapojit do této akce "společně přeplaveme Českou republiku". Své jméno nahlásí u plavčíka a zároveň nahlásí i trať kterou uplavaly. Na ruku obdrží symbolickou růžovou stužku ( náramek ) na podporu dané akce. Kolik kilometrů bude uplaváno taková finanční částka bude "symbolicky" odeslána ve formě daru Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s.

        Pro všechny, kteří danou "akci" chtějí podpořit i finančně a nejen svým sportovním výkonem si na e-shopu společnosti BORN to SWIM mohou pořídit elegantní růžové plavecké vybavení http://www.borntoswim.com/cs/plaveme-prsa

        Akce, která je pod záštitou Aliance žen s rakovinou prsu a je členem mezinárodní koalice Europa Donna, která  v rámci své preventivní činnosti každoročně vyhlašuje 15.října osvětovou kampaň Breast Health Day, která připomíná význam životního stylu pro zachování zdraví a pro prevenci nádoru prsu a důležitou roli včasného odhalení nádoru v boji proti rakovině prsu.

        Smyslem této akce je upozornit na dobrou prognózu v případě včasné léčby zhoubného nádoru prsu, na možnosti kvalitního života vyléčených žen a na význam podpory v průběhu léčby i po ní. 

Plaveme prsa 2017