Zážitkové saunování se setkalo s velkým ohlasem


Nejen trutnovští příznivci saunování si první listopadový víkend poprvé na vlastní kůži vyzkoušeli saunové ceremoniály. V sauně Krytého bazénu se představili mistr České republiky v saunových ceremoniálech Jaroslav Pallas, saunový mág a propagátor saunových ceremoniálů Pavel Hofrichter, mistryně ČR 2012 Jana Admczyk Vicherová a třetí z MČR 2011 Marta Pitříková.

Dvě stovky návštěvníků, od malých až po velké, si během víkendu vyzkoušelo to nejlepší ze zážitkového saunování. Akce byla začleněna do kalendáře akcí SaunaFest na cestách a přinesla výjimečnou show – saunové ceremoniály a rituály jako byl např. solný, ovocný, medový a nechyběl ani speciální ceremoniál pro děti.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, že na tuto novou aktivitu v Trutnově přišli. Pozitivní ohlasy mělo saunování jak mezi účastníky, tak i ze strany pořádajících. Je to zavazující a příjemné. Určitě připravíme něco dalšího.

 

IMG_6592IMG_6597

IMG_6599